Yusuf Tokuş: “Play-off argümanımızı sürdürmek istiyoruz”

Hasan

New member
TFF 2. Lig Kırmızı Küme 27. haftasında deplasmanda Bodrumspor ile karşı karşıya gelecek olan Sivas Belediyespor, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Yeşil-beyazlılarda teknik yönetici Yusuf Tokuş, Bodrumspor gayretine ait açıklamalarda bulundu. Tokuş, “Ligin 27. maçına çıkıyoruz. Daha evvelde de belirtiğim üzere kalan bütün maçlar final niteliğinde. Her maça hafta olarak farklı başka bakıyoruz. Bodrumspor müsabakası da bunlardan biri. Nitekim yarın epeyce kıymetli bir maça çıkacağız. Ben her iki kadro açısından hoş karşılaşma olacağına inanıyorum. 6 puanlık tabir edilen bir maç oynayacağız. Hazırlıklarımızı galibiyet üzerine yaptık. Kazandığımız vakit rakibimizle puan farkımızı açmış olacağız bu yüzden bu maça yeterli hazırlandığımızı düşünüyorum. Ligde çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Çorumspor maçından daha sonra hiç orta vermeden Bodrumspor maçının hazırlıklarına çabucak başladık. Yarın inşallah Bodrumspor maçından güzel bir sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum. Ayrıyeten oyuncularıma da güveniyorum. Bodrum maçını kazanmak ve play-off tezimizi sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

İHA