Nazilli Belediyespor’da Ünal Önal devri

Hasan

New member
Nazilli Belediyespor tesislerinde gerçekleştirilen olağanüstü kongreye eski yöneticilerin yanı sıra hayli sayıda sporsever katıldı. Kongrede divan başkanlığına eski Kulüp Lideri Erdoğan Eker seçildi. Divan teşekkülünün onaylanmasının akabinde Hürmet duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı. Kulüp tüzüğünün 10’ncu unsuru oy birliğiyle değiştirilerek 30 olan asil idare heyeti 32’ye, 5 olan yedek üye sayısı 12’ye çıkarıldı. 2 dönemdir Nazilli Belediyespor’un başkanlığını yürüten Soner Yelkovan’a Belediye Başkanvekili Mustafa Tınaz, hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

“Camiayı bütünleştireceğiz’’

Yeni Kulüp Lideri Ünal Önal, camiayı bütünleştireceklerini tabir ederek, “Genel heyetimiz Nazilli’mize hayırlar getirir. 5 dakikada ben ve takımıma hiç itirazsız onay verdiniz. 32 şahısla bir arada teşekkür ediyorum. Gurur duydum. Bu bakılırsavler gelip süreksiz. Soner ve Nurettin ağabeylerimle nazaranv yaptım. Biroldukca ağabeyim burada lider olarak konuşmayı yaptı. Bugün bize nasip oldu. İlerleyen günlerde burada oturan yahut oturmayan delegemize nasip olur. Bu emaneti 32 arkadaşımla birlikte en hoş kurallarda iade etmek için aldım. İnşallah Nazilli’miz kazanır. hiç bir vakit kahraman olma üzere, büyük işler yapma üzere değil, Nazilli Belediyespor’a hizmet etme teşebbüsümüz oldu. Benimle birlikte yola çıkan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Gün birlik ve birliktelik, Nazilli Belediyespor’a hizmet etme günü. birlikte maç izleyelim. Ben bu topluluğa küsmüş ağabeylerimle maç izlemek istiyorum. Yönetimimden hiç bir kimse, kimseye laf etmeyecek. Şeffaf olacağız. İyi olsun” dedi.

Yeni Lider Ünal Önal’ın idare konseyi şu isimlerden oluştu; Mustafa Tınaz, Erkan Abbasoğlu, Durmuş Kural, Erol Karakuş, Recep Sakarya, Abdullah Aktolun, Faruk Kutlu, Ali Gölgesiz, Hakan Şengel, Ali Özgedik, Kadir Kabak, Veli uygar Karadayı, Oktay Asuman, Ercan Sarıot, Rıdvan Çetiner, Hasan Gürkan Yenipazarlı, Öğünç Tokgöz, Erkan Pirimoğlu, Ümit Özmen, Erkan Erkoç, Mehmet Koşar, Baskın Aksoy, İhtimam Akgün, Mehmet Eren, Gökhan Çamurcu, Lider Özkulak, Oğuzhan İzgü, Naim Atmaca, Caner İnceoğlu, Murat Şen, Ergün Sert

Kontrol Şurası Asil liste; Cavit Yılmaz, Durmuş Tobal, İbrahim Özkan.

İHA