Uşaksporlu taraftarlardan Ümit Karan’a güzel geldin kutlaması

Hasan

New member
Yüzlerce Uşakspor taraftarı, geçtiğimiz günlerde Kırmızı Siyahlılarla çalışmaya gelen Teknik Yönetici Ümit Karan’a “Hoş geldin” demek için tesislerde çıkarma yaptı. Taraftarların bu jesti karşısında evvel şaşıran akabinde epeyce memnun olan Ümit Karan, gelecek dönem için Uşakspor’u şampiyon yapmak için elinden gelenini yapacağını söylemiş oldu ve taraftarlara teşekkür etti. Uşakspor Kulüp Lideri ve Uşak Belediye Lider Yardımcısı Hikmet Kahraman’ın da katıldığı “Hoş geldin” aktifliği renkli imajlara sahne oldu.

“İmza attıktan daha sonra bile İstanbul’a dönmedim”

Taraftarlar, Karan’a çiçek ve baklava ikram etti. Karan, taraftarlara üçlü çektirdi ve onlarla sohbet etti. Bu yıl dönemin birinci yarısında İskenderunspor’u çalıştıran Karan, Uşak’ta olmaktan duyduğu memnunluğu lisana getirdi. Ümit Karan, “Ayak bastığım birinci andan beri epeyce sıcak karşılandım. Kente geldiğimde hiç bu kadar çabuk anlaşacağımızı düşünmemiştim. Bu yakınlık karşısında imza attıktan daha sonra bile İstanbul’a dönmedim Uşak’ta kaldım. Bana gösterdikleri o harika takviye ve sıcak ilgi için tüm Uşakspor taraftarlarına gönülden teşekkür ederim” dedi. Karan, Uşak’a seyircinin rakip ekip üzerinde baskı kurabileceği ve şampiyonluklar yaşayacağı bir stada gereksinimi olduğunu vurguladı.

İHA