Turgutluspor’da teknik yöneticiliğe Ender Arıkan getirildi

Hasan

New member
Turgutluspor’un yeni teknik yöneticisi aşikâr oldu. Geçtiğimiz günlerde devre içinde kadronun başına getirilen Nazım Gülay ile yollarını ayıran Turgutluspor, Ender Arıkan ile anlaştı. Yeni teknik yönetici Ender Arıkan için kulüp tesislerinde imza merasimi düzenlendi. Merasime, Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın, Kulüp Lideri Ahmet Daşkan ve idare konseyi üyeleri katıldı. İmza merasiminde konuşan Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın, “Nadir Arıkan hocamız şampiyon olup 2. Lig’e çıktığımız devirde teknik grubumuzda bakılırsav alan bedelli bir hocamızdı. Biz Az hocamıza ve takımına inanıyoruz. Bizim devrimizde Turgutlulu ve Turgutluspor’lu paydaşların bir ortaya geldiğinde 3. Lig’de şampiyon olmuştuk. Birebir sinerjiyi bir daha oluşturmamız lazım. Turgutluspor için her insanın taşın altına elini sokması gerektiğine inanıyorum. Hoş güzel yakın. Ben inanıyorum, her insanın inanıp bu ekibe sahip çıkmasını istiyorum. Muahede her iki taraf için güzel ve uğurlu olsun” dedi.

Deneyimli bir hocaya grubu emanet ettikleri için memnun olduklarını belirten Kulüp Lideri Ahmet Daşkan, “Öncelikle mutabakat her iki taraf ortasında iyi ve uğurlu olsun. Ender Arıkan hocamıza olan inancımız tam. Deneyimine inanıyor ve güveniyoruz. Çetin liderimizin da dediği üzere, daima bir arada olup Turgutluspor’u hak ettiği yerlere getirmemiz gerek” diye konuştu.

Şampiyonluk yaşadığı kulübe geri dönmekten dolayı büyük memnunluk duyduğunu kaydeden yeni teknik yönetici Ender Arıkan, “Bana bu bakılırsavi layık nazarann Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın’a, Liderimiz Ahmet Daşkan’a ve idare heyetimize teşekkür ederim. Liderimiz, idare heyetimiz, teknik takımım, oyuncularımız ve işçimiz ile birlikte Turgutluspor’u layık olduğu yere getirmek için gece gündüz çalışacağız. Muahede her iki taraf ortasında güzel ve uğurlu olsun” tabirlerini kullandı.

Konuşmaların akabinde Arıkan, resmi mukaveleye imza attı. Arıkan’ın yardımcı grubunda; Tolga Palavrasız, Onur Yeniyurt, Fatih Çağlın, Altınay Çetin yer aldı.

İHA