Turgutluspor’da ikili imza

Hasan

New member
Yeni transferler Hakkı Tığlı ve Recep Yılmaz, bugün tesislerde düzenlenen imza merasiminde formayı giyerek, resmi mukaveleye imza attı. İmza merasiminde idare şurası üyesi Fahrettin Solmaz ve Kadir Şakar yer aldı. Merasim daha sonrası konuşan Hakkı Tığlı, “Burada olduğum için fazlaca memnunum. Maksatları olan bir kulübe geldim. Bana güvenen ve burada olmama imkan sağlayan başta kulüp liderimiz Ahmet Daşkan, yöneticilerimiz ve hocamız Nazım Gülay’a teşekkür ediyorum. Kadro arkadaşlarım ile birlikte Turgutuspor’umuzun başarısı için alanda canla başla çalışacağım. Mutabakat her iki taraf ortasında iyisi olsun” dedi.

Deneyimli oyuncu Recep Yılmaz ise “Büyük ve gayeleri olan bir topluluğa geldim. Grup arkadaşlarımla birlikte kulübümün başarısına katkıda bulunmak istiyorum. Burada olduğum için memnunum. Kulüp naşkanımız Ahmet Daşkan, yöneticilerimiz ve hocamız Nazım Gülay’a, bana bu bahtı verdikleri ve güvendikleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Deneyimli oyuncu Recep Yılmaz ve gelecek vadeden Hakkı Tığlı’yı takımlarına kattıkları için keyifli olduklarını belirten Turgutluspor İdare Şurası Üyesi Fahrettin Solmaz, “Hakkı genç, Recep ise deneyimli bir oyuncu. Hakkı genç bulunmasına karşın gelecek vadeden başarılı bir oyuncu. Recep ise bu ligi hayli güzel bilen kaliteli ve deneyimli bir oyuncu. Hem Recep’in tıpkı vakitte Hakkı’nın gücümüze güç katacağından hiç kuşkum yok. Mutabakat her iki taraf ortasında iyi ve uğurlu olsun. Hakkı Tığlı ve Recep Yılmaz kardeşlerime beğenilen geldiniz diyor kendilerine muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İHA