Turgutluspor’da Ender Arıkan imzayı attı

Hasan

New member
Sarıyer mağlubiyeti daha sonrası Turgutlulu teknik adam Nazım Gülay’la da yolları ayıran Turgutluspor’un yeni yöneticisi daha evvel ekibi 3’üncü Lig’de şampiyonluğa taşıyan Cüneyt Biçer’in o periyot yardımcılığını yapan Ender Arıkan oldu. Arıkan, Kazım Akgün, Atila Gerin ve Nazım Gülay’ın akabinde Turgutluspor’un dönem içerisinde dördüncü teknik yöneticisi olarak imzayı attı.

,Arıkan için kulüp tesislerinde düzenlenen imza merasimine Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın, Lider Ahmet Daşkan ve idare heyeti katıldı. Belediye Lideri Çetin Akın, “Nadir Arıkan hocamız şampiyon olup 2’nci Lig’e çıktığımız devirde teknik takımımızda bakılırsav alan kıymetli bir hocamızdı. Biz hocamıza ve takımına inanıyoruz. Bizim devrimizde Turgutlulu ve Turgutlusporlu paydaşların bir ortaya geldiğinde 3’üncü Lig’de şampiyon olmuştuk. Birebir sinerjiyi bir daha oluşturmamız lazım. Turgutluspor için her insanın taşın altına elini sokması gerektiğine inanıyorum. Hoş güzel yakın. Ben inanıyorum, her insanın inanıp bu gruba sahip çıkmasını istiyorum. Muahede her iki taraf için güzel ve uğurlu olsun” diye konuştu.

DAŞKAN: İTİMADIMIZ TAM

Deneyimli bir hocaya kadrosu emanet ettikleri için memnun olduklarını belirten Turgutluspor Lideri Ahmet Daşkan, imza merasiminde, “Öncelikle muahede her iki taraf ortasında güzel ve uğurlu olsun. Ender Arıkan hocamıza olan inancımız tam. Deneyimine inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

ARIKAN: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Teknik yönetici Az Arıkan ise, “Şampiyonluk yaşadığım kulübüme geri döndüğüm ve nazaranve başladığım için memnunum. Bana bu nazaranvi laik bakılırsan Turgutlu Belediye Lideri Çetin Akın’a, Lider Ahmet Daşkan’a ve idare heyetimize teşekkür ederim. Liderimiz, idare heyetimiz, teknik takımım, oyuncularımız ve işçimiz ile birlikte Turgutluspor’u laik olduğu yere getirmek için gece gündüz çalışacağız. Mutabakat her iki taraf ortasında güzel ve uğurlu olsun” sözlerine yer verdi. Arıkan’ın yardımcılıklarını Tolga Palavrasız, Onur Yeniyurt, Altınay Çetin ve Fatih Çağlın yapacak.

DHA