Turgutluspor, Özgür Sert’i transfer etti

Hasan

New member
TFF 2’nci Lig Kırmızı Küme gruplarından Turgutluspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor forması giyen 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Özgür Sert ile muahedeye vardı. Kulüp tesislerinde düzenlenen imza merasimine Lideri Ahmet Daşkan ve kulüp yöneticileri katıldı.

Turgutluspor ile yarım dönemlik mutabakata varan Özkan, imza merasiminde yaptığı açıklamada, “Hedefleri olan büyük bir topluluğa geldim. Teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Kulübümün başarısına, kadro arkadaşlarımla bir arada katkıda bulunmak istiyorum. Burada olduğum için memnunum. Bana güvenen ve burada olmama imkan sağlayan Lider Ahmet Daşkan, yöneticilerimiz ve hocamız Nazım Gülay’a teşekkür ediyorum. Turgutuspor’un başarısı için, hocam baht verdiği takdirde alanda canla başla çalışacağım. Mutabakat her iki taraf ortasında iyisi olsun” dedi.

Genç oyuncu Özgür Sert’i takımlarına kattıkları için keyifli olduklarını belirten Ahmet Daşkan, “Özgür başarılı ve genç yaşına karşın deneyimli bir oyuncu. Gücümüze güç katacağından hiç kuşkum yok. Muahede her iki taraf için de iyi ve uğurlu olsun” diye konuştu.