TFF 2. Lig Kırmızı Küme’de Ergene Velimeşespor fırtınası

Hasan

New member
TFF 2. Lig Kırmızı Küme’de yer alan Ergene Velimeşespor’da Kulüp Lideri Serkan Bezgin, “Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Ligimizde oynamış olduğumuz son üç karşılaşmayı da galibiyetle tamamladık. Üst üste alınan puanlar ile ligde kalma yolunda büyük bir muvaffakiyet elde ettik. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Hafta sonu alanımızda oynadığımız ve 90 dakika boyunca galibiyet için alanda uğraş eden oyuncularımız haklı bir galibiyet aldı. Galibiyet için fazlaca çaba ettiler, ligin en çok gol atan ekibi olan Afyonspor’u, Ergene’den eli boş gönderdik. Bu galibiyetten dolayı başta oyuncularımızı akabinde teknik takımımızı tebrik ediyorum” dedi.

Ergene Belediye Lideri Rasim Yüksel için farklı bir parantez açtığını belirten Bezgin, “Müsabaka boyunca taraftarımızla iç içe maçı takip eden, tribünden takviyede bulunan Ergene Belediye Liderimize farklı bir parantez açmak istiyorum. Ergene Velimeşespor en büyük dayanağı belediye liderimizden görüyor. Alınan bu hoş galibiyeti kendisine armağan ediyorum” diye konuştu.

Lider Bezgin, güçlü Diyarbekirspor deplasmanından da puanla dönmek istediklerini aktararak, “Gelecek hafta sonu güç bir deplasmana gidiyoruz. Ama bu güç deplasmandan üç puanı alacak güce sahibiz. Oyuncularıma yürekten inanıyorum. Unutulmasın ki Ergene Velimeşespor bu kümede şampiyonluk hesapları yapan Çorumspor, Bodrumspor ve Afyonspor’u yenerek ne kadar kuvvetli bir kadro olduğunu, hiç bir deplasmandan hiç bir ekipten çekinmediğini, her kadrosu yenecek güce sahip olduğunu gösterdi. Galibiyet serilerimize Diyarbekirspor karşılaşmasıyla devam etmek istiyoruz” halinde konuştu. (İHA)