Nazilli Belediyespor, Antalyasporlu Doğukan Nelik’i takımına kattı

Hasan

New member
Akhisarspor altyapısından yetişip 1 yıllığına kiralanan 22 yaşındaki stoperin Nazilli Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’ndeki imza merasimine YETERLİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Nazilli Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan, UYGUN Parti Aydın Vilayet Lideri Recep Taner, Eşin Group Nazilli Belediyespor İdare Konseyi Lideri Ünal Önal ve yöneticiler katıldı.

Nazilli Belediyespor’un muvaffakiyetleri ile gurur duyduklarını belirten Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, “Nazilli topluluğuna bu transferin güzel olmasını diliyorum. Doğukan Nelik kardeşimiz bugün kendisini topluluğa bağlayan bir kontrata imza attı. Bu değerli imza merasiminde bulunmak bizleri keyifli etti. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum. Bizler Nazilli Belediyespor’un muvaffakiyetleri ile gurur duyuyoruz” dedi.

Belediye Lideri Kürşat Engin Özcan da, “Nazilli Belediyespor’un bu dönem başarılarıyla isminden sıkça kelam ettirecek buna eminim” diye konuştu.

“BURAYI ÇOK İSTEDİM”

İmza merasimi daha sonrasında niyetlerini lisana getiren yeni transfer Doğukan Nelik, “Nazilli’de olmak beni fazlaca memnun etti. Burası beni, ben de burayı hayli istedim. Memnunum inşallah da performansım ve taraftarlarımızın dayanağı ile birlikte fazlaca hoş işlere imza atacağız. Buna canı gönülden inanıyorum. Muahede her iki taraf ortasında iyi olsun” sözlerini kullandı.

DHA