Chennai havaalanında Başbakan Modi, BJP çalışanlarıyla 'özel etkileşimi' paylaşıyor

Adanali

Active member
Başbakan Modi Pazartesi günü Chennai havaalanında kendisini karşılayan bir BJP çalışanını övdü.

Chennai:

Başbakan Narendra Modi Pazartesi günü Chennai havaalanında kendisini karşılayan bir BJP çalışanını övdü.

Başbakan, BJP çalışanıyla yaptığı görüşmeyi “özel bir etkileşim” olarak nitelendirerek, BJP çalışanının kendisine ikizlerinin doğumunu anlattığını ancak henüz onlarla tanışmadığını belirtti. Başbakan Modi, BJP çalışanlarının özverisinden etkilendi.

Başbakan Modi, X ile ilgili bir gönderide şunları söyledi: “Çok özel bir etkileşim! Chennai havaalanında karyakartalarımızdan biri olan Aswanth Pijai Ji beni karşılamak için oradaydı. “Onunla henüz tanışmadım. Buraya gelmemesi gerektiğini söyledim ve kendisine ve ailesine de geçmiş olsun dileklerimi ilettim.”

“Partimizin bu kadar kararlı ve özverili karyakartalara sahip olduğunu görmek sevindirici. Karyakartaşlarımızdan gelen bu sevgi ve şefkati görmek beni duygulandırıyor” diye konuştu.

Çok özel bir etkileşim!

Chennai havaalanında karyakartalarımızdan biri olan Shri Aswanth Pijai Ji beni karşılamak için oradaydı. Bana karısının yeni ikiz doğurduğunu ancak onlarla henüz tanışmadığını söyledi. Buraya gelmemesi gerektiğini söyledim ve ona da onay verdim… pic.twitter.com/4Oywc2cSPE

— Narendra Modi (@narendramodi) 4 Mart 2024
Bugün erken saatlerde Başbakan, Tamil Nadu'yu ziyaret etmesi halinde eyaletteki birçok insanın üzüleceğini söyledi.

“Bana olan sevginiz çok eski, ancak son yıllarda Tamil Nadu'yu ziyaret ettiğimde birçok insanın karnı ağrıyor. Burada bir sorun var çünkü BJP'nin popülaritesi burada sürekli artıyor” dedi.

“Chennai'ye her geldiğimde insanlardan enerji aldığımı hissediyorum. Bu hayat dolu şehirde olmak çok güzel. Chennai aynı zamanda büyük bir yetenek, ticaret ve gelenek merkezidir. “Gelişmiş Hindistan'da Chennai halkı çok önemli bir rol oynayacak” yaratma misyonumuzda diye ekledi.

Günün erken saatlerinde Başbakan, Telangana'nın Adilabad kentinde değeri 56.000 milyon Rs'den fazla olan birçok kalkınma projesinin açılışını yaptı ve temel taşını attı.

Toplantıda konuşan Başbakan, Adilabad topraklarının yalnızca Telangana'yı değil tüm ülkeyi etkileyen kalkınma projelerine tanık olduğunu, 56.000 Rs crore'den fazla değere sahip 30'dan fazla kalkınma projesinin ya ulusa ya da sizin temel taşlarınıza adandığını söyledi. bugün döşeniyor.

(Başlık dışında bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)