Canlı Formula 1 Hollanda (Dutch) Grand Prix Canlı İzle – S Sport Canlı yayın

Hasan

New member
AJANSSPOR – HABER

14:38

Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın 15. yarışı Hollanda Grand Prix’si Hollanda’nın kuzeyinde bulunan Zandvoort kasabasındaki 4,259 kilometrelik Circuit Zandvoort Pisti’nde 72 cins üzerinden bugün koşuluyor.

Dün heyecan dolu sıralama tipinde kendi konutunda yarışan Red Bull pilotu Max Verstappen, pole konumunu elde etmeyi başardı. Ferrari’den Charles Leclerc 2. olurken, Carlos Sainz ise yarışa 3. bayağı başlayacak.

Hollanda GP’yi canlı olarak S Sport Plus’tan izleyebilir yahut canlı anlatımlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz.

Formula 1 Hollanda (Dutch) GP Canlı Anlatım

15:42

Lütfen sayfayı orta ara güncelleyiniz… (Sayfayı yenilemek için buraya tıklayınız)

15.45 Herkese merhaba, Hollanda GP’ye güzel geldiniz…

15.46 Heyecan dolu yarışın başlamasına son 15 dakika kalırken, sizlere Hollanda GP hakkında bilgi vermek istiyorum.

15.47 Hollanda, eski ve uzun müddettir yarışılmayan pistler kategorisinde yer alan, biraz da Max Verstappen’ın tesiriyle takvime dönen bir pist.

15.48 Hollanda, geçen dönem takvime geri dönmüştü. Burada en son yarış 1985 yılında yapılmıştı. Benim de seyrettiğim o yarışın galibi, hayatta en sevdiğim pilot olan Niki Lauda’ydı. Niki son dönemde, o pistte yirmi beşinci ve son galibiyetini o pistte almıştı. çabucak sonrasında pist de birebir Niki üzere Formula 1’e veda etti.

14:40

FORMULA 1 HOLLANDA GP CANLI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

14:41
It's race day at Zandvoort!
🇳🇱

Join us LIVE for the build up to lights out.#F1 #DutchGP https://t.co/bo8oIisnat

— Formula 1 (@F1) September 4, 2022