Bayburtspor’dan Lider Pekmezci’ye teşekkür ziyareti

Hasan

New member
Zorlu bir dönemin akabinde Spor Toto 1. Lig’e giden yolda Play-Off oynamaya hak kazanan Bayburtspor’un idaresi, teknik takımı ve futbolcularını belediyede ağırlamaktan memnunluk duyduğunu söyleyen Lider Pekmezci, “Bayburtspor’umuz bulunduğu pozisyon itibariyle şuanda gurur verici bir durumda. Tabi bunun devamlılığı kıymetli. Bugüne kadar elimizden geldiği kadar dayanak verdik. İnşallah takviyelerimiz devam edecek. yıllar boyunca Bayburtspor’da genel kaptanlık, asbaşkanlık ve kulüp başkanlığı yaptım. Bugün tekrar o havayı teneffüs etmek bize başka bir memnunluk verdi. Hepinize yine güzel geldiniz diyorum. Şunu bilmenizi istiyorum biz Bayburt Belediye Lideri olarak Bayburt’umuzu en güzel biçimde temsil eden, tanıtımında en büyük katkıyı sağlayan kulübümüze her vakit olduğu üzere gücümüz yettiği oranda dayanak olmaya uğraş edeceğiz. Lakin şuna inanıyorum ki bugün bulunduğunuz pozisyonu şayet yürekten inanırsanız, şayet o birlik ve birliktelik ruhunu ortaya koyarsanız başaramayacağınız hiç bir şey yok. Onun ortasında ben bugün sizleri burada görmekten memnunluk duydum. Size yürekten muvaffakiyetler diliyorum. Elimizden geldiği kadarıyla geçmişte olduğu üzere bundan daha sonra da dayanaklarımız devam edecek kâfi ki siz o formanın hakkını verin. Gerisinde de biz elimizden gelen her türlü takviyesi vermeye hazırız. Liderimize, kulüp müdürümüze, hocamıza, ekip kaptanımıza ve tüm arkadaşlarımıza farklı başka teşekkür ediyorum.” tabirlerini kulandı.

Başkan Pekmezci sonrasındasında konuklarına Bayburt’un tarihi, kültürü ve değeri hakkında anekdotlar paylaşarak bilgi verdi.

Kulüp Lideri Celil Çalışkan ise Lider Pekmezci’ye kendilerine verdiği takviyelerden dolayı teşekkür ederek, “Bayburtspor olarak size fazlaca şey borçluyuz. Allah sizden bin defa razı olsun. Dönem başından beri maddi manevi olarak her türlü yanımızdaydınız. Ne vakit başımız sıkıştıysa geldik. Liderimiz bizi hiç bir vakit yalnız bırakmadı teşekkür ediyoruz kendisine.” diye konuştu.

Ayrıca grup oyuncuları da Lider Kararı Pekmezci’ye takviyelerinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli’nin de yer aldığı ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle bitmiş oldu.

İHA